Оставить отзыв
1
2
3
4
5
Отправить
     
Выход

Добавить отзыв

Всего:  
 229 отзывов
от Чернега Дмитро

Все чудова, дякую ☺️

от Наталія

Нещодавно я відсвяткувала свій ювілей у цьому ресторані, і хочу висловити щиру подяку всьому персоналу. Атмосфера була надзвичайно затишною та святковою, а кожна деталь продумана до дрібниць.
Особлива вдячність офіціантам за уважність, ввічливість та професійне обслуговування — вони зробили наше свято ще приємнішим. Страви були неймовірно смачними, красиво поданими та різноманітними, що залишило чудові враження у всіх гостей.
Дякую колективу ресторану за теплий прийом і створення незабутньої атмосфери. Це місце, куди хочеться повертатися знову і знову! Моя оцінка5+

от Наталія

Відсвяткувала свій ювілей і всі залишилися дуже задоволені. Приєднуюсь до всіх подяк! Все дуже смачно, вчасно обслуговування на найвищому рівні! Дякую велике за свято. Ціни дуже адекватні. Рекомендую всім друзям та знайомим!
Здоров’я, миру,процвітання та вдячних клієнтів!

от Станіслав

Доставка як і якість обслуговування в самому ресторані на вищому рівні. Дякую усе було смачно та швидко!

Страница 1 с 58:
«
 
 
1
2
3
 
»